Citește mai mult
RO

Scoala Gimnaziala Valea Moldovei

Cod fiscal: 14102221

Date de achizitii publice pentru autoritatea contractanta Scoala Gimnaziala Valea Moldovei (14102221) din România. Exploreaza licitatiile lansate, contractele atribuite si furnizorii frecventi.

Total licitații
Publicate
98
Participanți frecvenți
Companii
0
Locație
Țară
RO

Rezumat achizitii

Scoala Gimnaziala Valea Moldovei este o autoritate contractanta din România. Pana in prezent, a lansat 98 licitatii publice.

LicitațieValoare estimatăStatus
da40968655
Pachet tipizate scolare
2.431 RON Awarded
da40724974
PACHET INTRETINERE SI REPARATII
4.990 RON Awarded
da40319372
LEMN FOC DIVERSE TARI
74.850 RON Cancelled
da39795855
PACHET PRODUSE CURATENIE CF 2156447
4.662 RON Awarded
DA39821617
PACHET DIVERSE ARTICOLE
3.860 RON Awarded
DA39793135
Pachet furnituri birou
5.184 RON Awarded
DA39795855
PACHET PRODUSE CURATENIE CF 2156447
4.662 RON Awarded
DA39758289
Galerii
926 RON Awarded
ADV1484266
Anulare anunț publicitate pentru atribuire Contract de achizitie mobilier scolar necesar pentru desfasurarea activitatilor cu beneficiarii programului, necesar pentru desfasurarea activitatilor cu beneficiarii programului, proiect PNRAS SCOALA GIMNAZIALĂ VALEA MOLDOVEI,
31.240 RON Expired
adv1464153
Contract de achizitie pachete rechizite si consumabile necesare pentru desfasurarea activitatilor cu beneficiarii programului-PNRAS SCOALA GIMNAZIALĂ VALEA MOLDOVEI, Cod proiect: F-PNRAS-1-2022-1959
50.000 RON Expired
adv1428331
Contract de achizitie mobilier scolar(vitrine, dulapuri, canapea) necesar pentru desfasurarea activitatilor cu beneficiarii programului, proiect PNRAS SCOALA GIMNAZIALĂ VALEA MOLDOVEI, contract de finantare 3964/23.09.20 22, Cod proiect: F-PNRAS-1-2022-1959
37.800 RON Expired
adv1424734
Contract prestari servicii de formare profesionala- organizare cursuri de formare pentru cadrele didactice, necesare pentru desfasurarea activitatilor cu beneficiarii programului, an 2024
10.800 RON Expired
adv1421509
Contract de achizitie Pachete Resurse educationale LOT 2 2024, materiale si echipamente de pregătire- articole de îmbrăcăminte-costume populare traditional, necesare pentru desfasurarea activitatilor cu beneficiarii programului, PNRAS SCOALA GIMNAZIALĂ VALEAMOLDOVEI, Cod proiect: F-PNRAS-1-2022-1959
9.000 RON Expired
adv1416273
Contract de achizitie Pachete Resurse educationale, (materiale si echipamente de pregătire) necesare pentru desfasurarea activitatilor cu beneficiarii programului, PNRAS SCOALA GIMNAZIALĂ VALEA MOLDOVEI, Cod proiect: F-PNRAS-1-2022-1959
49.939 RON Expired
adv1413130
Contract de achizitie prestari servicii de organizare a 2 excursii scolare de 1 zi pentru 117 elevi, pentru desfasurarea activitatilor cu beneficiarii programului
50.000 RON Expired

Showing elements 1 - 15 out of 98 results.