TenderTech Market Benchmark 2026: 52 Vendors, 81 Features, One Clear Leader Read more
RO

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau

Fiscal identifier: 8550000

Public procurement data for contracting authority Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (8550000) from Romania. Explore published tenders, awarded contracts and frequent suppliers.

Total tenders
Published
1196
Frequent participants
Companies
0
Location
Country
RO

Procurement Summary

Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau is a contracting authority from Romania. To date, it has published 1196 public tenders.

TenderEstimated valueStatus
da40999980
Vas hidrofor orizontal 100L A0100 - CIAPAD Filipesti - B.09.33 - F
RON 630 Awarded
da41004615
Stingatoare P6, P50, G2 si SM50 - CAbR Racaciuni - B.09.40 - F
RON 6,488 Awarded
da40973693
Achizitie serviciu stagiu de instruire fochist + taxa ISCIR - CIAPAD Ungureni- S.07.1.-F
RON 1,200 Awarded
adv1543205
Furnizare Tonere si cartuse pentru DGASPC Bacau
RON 37,061 Published
da40958759
Cherestea pentru balustrada- Centrul Maternal B.07.1.02. - F
RON 2,729 Awarded
da40945662
Sursa Spacer 550 pentru Centrul CIAPAD C.Negri B.21.2.01 - F
RON 109 Awarded
da40919795
Vopsea - CSS Ghiocelul - B.07.1.3.-F
RON 51 Expired
adv1542580
Servicii de asigurare de raspundere civila auto pentru autovehiculele din parcul auto al DGASPC Bacau
RON 38,505 Published
da40927911
Articole de lenjerie intima pentru beneficiarii din cadrul Centrului Henri Coanda -B.16.3. - F
RON 1,890 Awarded
da40929712
Articole de imbracaminte si incaltaminte pentru beneficiarii din Centrul Henri Coanda - B.16.1.1- F
RON 8,261 Awarded
da40931429
Materiale reparatii - CSS Alexandra Onesti - B.07.1.-F
RON 1,423 Awarded
da40905285
Materiale reparatii - CSS Alexandra Onesti - B.07.1.-F
RON 1,422 Cancelled
adv1542149
Furnizare Articole de birotica si papetarie pentru DGASPC Bacau
RON 37,712 Published
da40788029
Materiale de constructii - CSS Alexandra Onesti - B.07.01.-F
RON 1,046 Awarded
da40735931
Stagiul de reautorizare instruire fochist pt personalul CIAPD Rachitoasa , S.07.1.-F
RON 1,600 Awarded

Showing elements 1 - 15 out of 1,196 results.